Helmut Gaisbauer * (Bruck/Mur 1927 geb.-?)
Holzschnitt, "Steinbock", monogrammiert HG, Stockgröße 49,5 x 42 cm, gerahmt, verglast, Blatt fleckig mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.07. - 15.07.2015 |